Публікація

«Права вимушених переселенців» – випуск газети поновлено!

Чугуївська правозахисна група відновила випуск на Харківщині видання «Права вимушених переселенців», яке є спецвипуском газети «Правова ПОЗИЦІЯ».

Спецвипуск «Права вимушених переселенців» публікується в рамках ініціативи ЧПГ «Зміцнення громадянського суспільства, журналістської спільноти та інтеграція внутрішньо переміщених осіб на території Харківської області» за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі.

01_chpg_newspaper_position-refugee

У газеті йдеться про проблеми переселенців, які мешкають на Харківщині, про те, як фахівці ЧПГ та інших волонтерських організацій надають їм правову й соціальну допомогу, а також містить дані профільних досліджень і юридичні поради.

За словами провідного аналітика Чугуївської правозахисної групи Романа Лихачова, ідея з виданням газети з’явилася під час спілкування з переселенцями. Останні не раз говорили, що їм необхідна спеціалізована інформація, проте не завжди в наявності є доступ до Інтернету.

Нагадаємо, що «ПОЗИЦІЯ. Права вимушених переселенців» виходила у формі бюлетеня ЧПГ ще в грудні 2015 – серпні 2016 року. Відтепер правозахисники зробили газету для внутрішньо переміщених осіб регулярною.

У доданому файлі – спецвипуск №1 за 2017 рік.

Більше матеріалів читайте на сайті «Захист прав вимушених переселенців»: http://www.pereselenci.kh.ua/.

Підготував Юрій Чумак

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Вікторія Назарук (НУ «Острозька академія»): «Журналістика дозволяє нам не тільки проговорити певні суспільні проблеми, а й знайти способи їх вирішення»

Ми продовжуємо серію інтерв’ю із журналістами про складність соціальної тематики для ЗМІ та протидію дискримінації...

10 Серпня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: