Публікація

«Права людини в Україні – 2015». Інфографічний буклет

Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з організаціями-партнерами підготувала реферативно-графічну версію щорічної доповіді.

У березні 2016 року побачила світ щорічна доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2015», яка традиційно була присвячена аналізу стану справ у понад 30 тематичних напрямках. Втім, враховуючи високу динаміку змін у країні, УГСПЛ  дещо модифікувала традиційну форму доповіді, підготувавши окремий огляд у сфері прав людини за перше півріччя 2015 року. Такий підхід, незважаючи на усі організаційні складнощі, дозволив простежити усю складність взаємодії громадянського суспільства з органами влади.

zapysaty1

Сьогодні команда УГСПЛ спільно з партнерськими організаціями має честь представити ще один продукт, який може допомогти фахівцям мас-медіа краще орієнтуватися у динаміці правозахисних тенденцій. У якості пілотного видання ми підготували реферативно-графічну версію щорічної доповіді, розроблену у форматі буклету та широко проілюстровану інфорграфікою. Як і щорічна доповідь, буклет підготовлений за фінансової підтримки Уряду Швеції та Фундації «Інститут відкритого суспільства».

З оглядом на усі позитивні та суперечливі аспекти такого формату, ми будемо щиро вдячні за усі відгуки та побажання стосовно цієї нової форми подання щорічного аналізу у сфері прав людини.

Завантажити буклет можна ТУТ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Громадські монітори допомагають розробити важливі програми для громад Донецької та Луганської областей та налагодити діалог громадськості зі владою

У 13 громадах Донецької та Луганської області запрацювали комунікаційні платформи, які об’єднали представників громадських організацій,...

20 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: