Публікація

«Права людини в Україні – 2015». Інфографічний буклет

Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з організаціями-партнерами підготувала реферативно-графічну версію щорічної доповіді.

У березні 2016 року побачила світ щорічна доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2015», яка традиційно була присвячена аналізу стану справ у понад 30 тематичних напрямках. Втім, враховуючи високу динаміку змін у країні, УГСПЛ  дещо модифікувала традиційну форму доповіді, підготувавши окремий огляд у сфері прав людини за перше півріччя 2015 року. Такий підхід, незважаючи на усі організаційні складнощі, дозволив простежити усю складність взаємодії громадянського суспільства з органами влади.

zapysaty1

Сьогодні команда УГСПЛ спільно з партнерськими організаціями має честь представити ще один продукт, який може допомогти фахівцям мас-медіа краще орієнтуватися у динаміці правозахисних тенденцій. У якості пілотного видання ми підготували реферативно-графічну версію щорічної доповіді, розроблену у форматі буклету та широко проілюстровану інфорграфікою. Як і щорічна доповідь, буклет підготовлений за фінансової підтримки Уряду Швеції та Фундації «Інститут відкритого суспільства».

З оглядом на усі позитивні та суперечливі аспекти такого формату, ми будемо щиро вдячні за усі відгуки та побажання стосовно цієї нової форми подання щорічного аналізу у сфері прав людини.

Завантажити буклет можна ТУТ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна» презентували дослідження «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу» (фото)

23 січня 2020 року в приміщенні в ІА «Главком» відбулася Презентація дослідження УГСПЛ: «Вплив збройного конфлікту...

23 Січня 2020

УГСПЛ запрошує до участі та співпраці в проведенні конференції “Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка”

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) планує проведення публічного заходу на тему...

22 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: