Публікація

Права людини та місцева демократія. Навчальний посібник

Посібник є спробою систематизувати основи законодавства, досвід та результати громадянського активізму, а також добрі практики, що можуть стати інструментами запровадження дієвої місцевої демократії.

Записати

У посібнику ми спробували продемонструвати звязок між місцевою демократією та правами людини. Як ефективно захищати та просувати права людини за допомогою локальних кампаній та безпосередніх механізмах прямої участі. Сам текст побудовано на практичних прикладах, порадах та підказках у застосуванні технік та інструментів тиску громадськості на представників органів влади та співпраці заради вирішення суспільних проблем. Посібник стане у нагоді для громадських активістів, політиків та всім, хто намагається своїми діями просувати ідею прав людини.

Ознайомитись із посібником можна тут.

Це продукт став можливим завдяки наступним ініціативам, які впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту Фонду Чарльза Стюарта Мотта «Право на участь» та проекту «Права людини понад усе» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Відповідальність за вміст несе УГСПЛ та автори, і він не обов’язково відображає погляди Фонду Чарльза Стюарта Мотта, Міністерства міжнародних справ Канади та уряду Канади. 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Судді та адвокати отримали сертифікати від УГСПЛ про підвищення знань щодо ефективного притягнення за злочини, скоєнні під час збройного конфлікту

Підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів із застосування норм міжнародного гуманітарного права в національній судовій...

26 Липня 2021

Обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України»

Запрошуємо на онлайн — обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до...

23 Липня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: