Публікація

Права людини та місцева демократія. Навчальний посібник

Посібник є спробою систематизувати основи законодавства, досвід та результати громадянського активізму, а також добрі практики, що можуть стати інструментами запровадження дієвої місцевої демократії.

Записати

У посібнику ми спробували продемонструвати звязок між місцевою демократією та правами людини. Як ефективно захищати та просувати права людини за допомогою локальних кампаній та безпосередніх механізмах прямої участі. Сам текст побудовано на практичних прикладах, порадах та підказках у застосуванні технік та інструментів тиску громадськості на представників органів влади та співпраці заради вирішення суспільних проблем. Посібник стане у нагоді для громадських активістів, політиків та всім, хто намагається своїми діями просувати ідею прав людини.

Ознайомитись із посібником можна тут.

Це продукт став можливим завдяки наступним ініціативам, які впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту Фонду Чарльза Стюарта Мотта «Право на участь» та проекту «Права людини понад усе» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Відповідальність за вміст несе УГСПЛ та автори, і він не обов’язково відображає погляди Фонду Чарльза Стюарта Мотта, Міністерства міжнародних справ Канади та уряду Канади. 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Ініціатива «Трибунал для Путіна» організувала захід для ОБСЄ “П’ять проблем прав людини під час агресії росії проти України”

Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”) презентували результати...

19 Травня 2022

Ініціатива «Трибунал для путіна» взяла участь у Додатковій нараді ОБСЄ з питань людського виміру щодо функціонування демократичних інституцій у часи кризи

Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”)  в...

19 Травня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: