Публікація

Права людини на окупованих територіях та в зоні конфлікту протягом 2017 року

До вашої уваги розділ доповіді правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2017», підготовленого УГСПЛ

Розділ доповіді присвячений правам людини на окупованих територіях та в зоні конфлікту підготував Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ.

30834-1_large

У огляді, серед іншого, висвітлені практика свавільних затримань громадян на окупованих територіях сходу України силовими структурами так званих «ЛНР/ДНР» під виглядом адміністративного арешту, незаконне обмеження свободи слова, ризики у сфері свободи переконань, перешкоджання діяльності релігійних громад тощо. Значна кількість резонансних порушень прав людини в окупованому Криму пов’язана з громадами кримських татар у сферах громадської, релігійної та культурної активності. Також у огляді згадано неналежний рівень надання медичної допомоги у місцях несвободи на території окупованого Криму.

Із розділом звіту детально можна ознайомитись за посиланням.  

Публікація доповіді здійснюється в авторській редакції та постійно оновлюється.

Фото – Громадське радіо

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: