Публікація

Права людини не можна поставити на паузу: долучайтеся до 44-ї акції на підтримку родичів жертв насильницьких зникнень у Криму

Цього місяця ми не можемо вийти під посольство РФ у Києві через впроваджені міри проти пандемії, тому ми вирішили нагадати про жертв насильницьких зникнень у Криму у рамках віртуального марафону.

На сьогоднішній день досі залишається невідомою доля 15 безвісти зниклих під час анексії Кримського півострову. За даними «КримSOS», загалом після 2014 року у Криму було викрадено 45 осіб.

Сьогодні ми хочемо нагадати, що рідні жертв злочинів окупантів у Криму досі чекають на їх повернення. В той самий час жодне з цих злочинів досі не було належним чином розслідувано.

Поки весь світ бореться з COVID-19, права людей, які живуть у Криму та на Донбасі, продовжують порушуватися Російської Федерацією. Сьогодні ми вкотре вимагаємо від РФ належним чином розслідувати усі випадки насильницьких зникнень у Криму та нарешті відповісти, де Ервін Ібрагімов.

Зробіть репост нашого відео та станьте голосом ініціативи Find&Free, аби не дати забути про злочини окупантів.

«Так звана «Кримська самооборона» викрадала практично всіх, хто проявляв активізм. Сьогодні я б хотів розповісти про трьох з них — це Іван Бондарець, Іван Ващук та Василь Черниш. Про них досі немає жодної інформації», — наголосив спів-координатор «КримSOS» Денис Савченко.

Ми хочемо подякувати нашим колегам з Гельсінської спілки з прав людини, Центру громадянських свобод та Центру прав людини ZMINA за те, що вони підтримали дану ініціативу.

«Вже 44-й раз активісти проводять щомісячну акцію солідарності з сім’ями, чиї рідні зникли безвісти у Криму. Починаючи з березня 2014 року на півострові почали зникати люди. За шість років російської окупації було викрадено 45 осіб, більшість з них — кримські татари», — наголошує представниця Гельсінської спілки з прав людини Тамара Харчилава.

«Нажаль на сьогодні усі злочинці залишаються непокараними. Тому ми вимагаємо від влади Російської Федерації знайти безвісти зниклих активістів, а також розслідувати злочини, які були вчинені проти всіх незгодних з окупацією», — заявила Ірина Іванченко, представниця Центру прав людини ZMINA.

«Оскільки права людини не можна поставити на паузу, я звертаюся до Російської Федерації із традиційним питанням: «Де Ервін Ібрагімов? Де інші люди, які були викрадені під час окупації Криму», — наголосила Олександра Матвійчук, представниця Центру громадянських свобод.

За матеріалами «КримSOS»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Круглий стіл на тему “Моніторинг та документування – основа політики подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації проти України”

Запрошуємо на круглий стіл на тему “Моніторинг та документування – основа політики подолання наслідків збройної агресії...

25 Листопада 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: