Публікація

Посол США запросила громадські організації обговорити найбільші виклики

Посол США в Україні Бріджит Брінк  зустрілася в Києві із представниками кількох громадських організацій. Серед запрошених – виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко. Півтори години присутні обговорювали найбільші виклики, які стоять перед громадським сектором і як Сполучені Штати можуть в цьому допомогти. 

«Активне громадянське суспільство України виконує надважливу роботу, просуваючи ключові реформи, необхідні для реалізації прагнення українського народу до майбутнього, інтегрованого в євроатлантичні інституції. Для мене велика честь обговорити з ними, як США можуть підтримати їхні зусилля», – написала в твітері посол США в Україні Бриджет Брінк. 

Зустріч посла США в Україні Бріджит Брінк із представниками громадських організацій України. Київ, 06.07.2022

Обговорювали антикорупційні занепокоєння, проблеми людей ЛГБТКІ-спільноти в часи війни, а також питання воєнних злочинів, з якими стикається українське суспільство.

Олександр Павліченко порушив кілька проблемних питань:

  1. Відсутність належного законодавства про воєнні злочини і неімплеметовані норми міжнародного гуманітарного права. Законопроект 7290, за який парламент не проголосував. 
  2. Питання дотримання прав українських військовополонених і цивільних, які переслідуються  за політичними мотивами. Необхідний міжнародний незалежний контроль за умовами їхнього утримання. Убезпечити від катувань, можливої смерті – це першочергове завдання.

«Пані посол зауважила, що такі зустрічі інформаційні зустрічі без офіціозу та краваток мають бути регулярними», – додає виконавчий директор УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: