Публікація

Посол ЄС Томбінський зустрівся з українськими правозахисниками

Представництво Європейського Союзу в Україні провело неформальну зустріч для організацій громадянського суспільства, що працюють у сфері захисту прав людини. Зустріч відбулася після завершення щорічного Діалогу з прав людини між ЄС та Україною, що пройшов у Брюсселі 23 травня за участі заступника Міністра юстиції України Інни Ємельянової.

Зустріч відкрив Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський. У своїй промові він наголосив, що права людини відіграють важливу роль у відносинах між ЄС і Україною та посідають центральне місце в Угоді про асоціацію.

Зустріч є частиною регулярного діалогу, що його проводить Представництво ЄС з українськими неурядовими організаціями. Вона стала нагодою для обміну думками на теми, що є пріоритетними у порядку денному Україна-ЄС. Такі теми, зокрема, стосуються питань свободи медіа, свободи зібрань, рівності та недискримінаційності, випадків жорстокого поводження з боку правоохоронних органів. На зустрічі також зосередилися на необхідності у запровадженні міцної нормативно-правової бази із захисту прав людини, зокрема, за допомогою розвитку незалежної судової системи, поліпшення роботи прокуратури та впровадження послідовної законодавчої бази щодо виборів на всіх рівнях. Також, у контексті реформи судової системи, учасники зустріч торкнулися питання вибіркового переслідування лідерів опозиції.

Представництво ЄС в Україні взяло до відома думки та переживання, з якими поділилися організації громадянського суспільства. Також Представництво подякувало їхній роботі у напрямі розвитку демократичних цінностей та підтвердило свої зобов’язання щодо подальшої підтримки їхньої участі у дебатах, присвячених питанням державної політики та суспільних інтересів.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: