Публікація

Помилка у прізвищі на заваді права власності

Юристи УГСПЛ на Хмельниччині місцевій жительці подолати популярну проблему в регіоні.

До громадської приймальні УГСПЛ у  Хмельницькому звернулась пенсіонерка. Жінка має інвалідність 3-ої групи та проживає в селі, має будиночок та присадибну ділянку. Сім’ї та родичів у неї немає. Нещодавно пані Валентина (ім’я змінено) вирішила зареєструвати право власності на присадибну ділянку, щоб “спокійно спати, бо час зараз страшний”. Проте при реєстрації виникла проблема – в державному акті на право приватної власності на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку було допущено помилку в написанні прізвища.

Тоді пані Валентина звернулась до громадської приймальні УГСПЛ у Хмельницькому, що діє на базі ХОГО “Хмельницька правова ліга”. Юристка приймальні Анастасія Площинська підготувала заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документу. В результаті – Хмельницький міськрайонний суд виніс рішення на користь заявника.

Сьогодні жінка отримала рішення суду та може зареєструвати право власності на землю. Тепер пані Валентина виявила бажання укласти договір дарування з дівчинкою, яка їй допомагає по господарству вже довгий час.

У разі, якщо у Вас виникли питання юридичного характеру, можете звертатись до Мережі громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

В Краматорську відбулося обговорення Рекомендацій УГСПЛ з поліпшення доступу мешканців громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та ВПО до соціальних допомог та послуг

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру відбулася презентація аналітичного огляду УГСПЛ...

03 Грудня 2019

Презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру (вул. Марата, 1, 1-й поверх)...

27 Листопада 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: