Публікація

Поліцейський коледж Шотландії високо оцінив роботу Української Гельсінської спілки з прав людини

Поліцейський коледж Шотландії подякував Українській Гельсінській спілці з прав людині за проведення “української сесії” під час майстер-класу, присвяченого проблемам реформування цивільного сектору безпеки.

Нагадаємо, що захід відбувся 19-25 вересня 2016 року у знаменитому Поліцейському коледж Шотландії, розташованому у замку Тулліаллан. Учасниками майстер-класу стали поліцейські високопосадовці Канади, Великої Британії, Швеції, Нідерландів, Австралії, США та Німеччини. Реформа цивільного сектору безпеки є складовою більш широкої сучасної концепції реформування українського суспільства — правосуддя перехідного періоду.

img_4782

Лист подяки від поліцейського коледжу

Керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Мартиненко, як один з авторів Стратегії розвитку органів внутрішніх справ України, провів з учасниками майстер-класу огляд проблем, пов’язаних з участю неурядового сектору в реформуванні силових структур. Шотландський поліцейський коледж цього року став випробувальним майданчиком, де УГСПЛ отримала високу оцінку у проведенні «української сесії», що поєднувала лекційний матеріал, обговорення проблемних питань та презентацію перспективних напрямків реформ правоохоронної сфери.

9 00525

Правозахисник прокоментував оцінку УГСПЛ британськими фахівцями:

«Щорічний майстер-клас для вищого керівного складу поліції проводиться світовим співтовариством з метою підготовки майбутніх головних радників міжнародних місій, як наприклад, Консультативна місія ЄС в Україні. Отримати місце у такому майстер-класі – свідоцтво високої кваліфікації поліцейського службовця. Отримати запрошення викладати таким висококваліфікованим поліцейським – окрема відзнака для неурядових національних експертів», – зазначає Олег Мартиненко.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Звернення Правозахисного порядку денного з приводу відмови де-факто влади Криму відпустити на лікування журналіста радіо «Свобода»

Звернення Правозахисного порядку денного з приводу відмови де-факто влади Криму відпустити на лікування журналіста радіо «Свобода»...

11 Жовтня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: