Публікація

Під Адміністрацією Президента правозахисники показали негативний вплив МВС на права людини та передали відкритий лист

Відкритий лист є підсумком слухань в Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, що відбулися 1 грудня, які цинічно в черговий раз проігнорував міністр МВС, незважаючи на звернення голови Комітету В.Д.Швеця до прем’єр міністра М.Я. Азарова щодо забезпечення явки міністра.  

Представники Української Гельсінської спілки з прав людини стверджують, що МВС України брутально порушує права людини. За 10 місяців 2010 року було подано більше 2,633 млн. заяв про злочини, з яких тільки  у 14% випадків органи внутрішніх справ порушили кримінальну справу. При цьому щорічно більш ніж 600 тисяч українців піддаються катуванням та іншим видам жорстокого поводження.

Порушення прав людини в МВС, безконтрольність міліції  і повна безвідповідальність влади перетворилися в загрозу національної безпеки України.

В акції взяли участь жертви порушень прав людини, які надали фотоматеріали і докази злочинів, скоєних в МВС.

 

На фото дерево Прав людини над яким занена сокира Міністерства внутрішніх справ України.

“Чи зупинить сокиру Президент?”, – запитують правозахисники.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Олена Стрижак (БО «Позитивні Жінки»): «Саме активна життєва позиція ВІЛ-позитивних людей, які подолали свою внутрішню стигму може, в підсумку, вплинути і на зменшення стигми зовнішньої»

Головуюча правління БО «Позитивні Жінки» Олена Стрижак розповідає, чому день 28 травня є важливим для...

27 Травня 2020

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: