Публікація

Партнери USAID об’єднують зусилля для захисту людей, які постраждали від дій держави-агресора

Експерти Програми USAID «РАДА» та Програми USAID «Права людини в дії» зустрілися для обговорення напрямків потенційної співпраці через залучення експертного потенціалу.

У заході взяли участь керівник Програми USAID «РАДА» Ігор Когут, старший консультант Програми Володимир Крижанівський, керівник Програми USAID «Права людини в дії» Тарас Цимбрівський, представниця Місії USAID в Україні Ірина Смоліна та експертка Програми USAID «Права людини в дії» Марія Томак. Значну увагу вони приділили питанням законодавчого процесу та процедур у просуванні відповідних законодавчих ініціатив.

«На наш погляд, ця співпраця може позитивно позначитися на промоції проекту закону «Про засади державної політики захисту прав людини в умовах подолання наслідків збройного конфлікту», який УГСПЛ розробила в рамках Програми USAID «Права людини в дії». Не менш важливими є і інші питання, які потребують невідкладного законодавчого регулювання. До них можна віднести і правовий статус для політичних в’язнів, заручників та інших осіб, які незаконно переслідуються на території окупованого Криму та територіях тимчасово непідконтрольних уряду України, а також удосконалення державної політики у сфері застосування санкцій до осіб, причетних до політично мотивованих незаконних переслідувань громадян України», – зазначив Тарас Цимбрівський.

Керівник Програми USAID «Права людини в дії» під час зустрічі висловив зацікавленість у залученні експертного потенціалу Програми «РАДА» для роз’яснення законодавчого процесу та процедур при підготовці законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав людей, постраждалих внаслідок окупації Криму та збройного конфлікту на сході України.

 

Програма USAID «Права людини в дії» виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53.

Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Запрацювала Експертна рада Мінреінтеграції задля створення державної бази даних порушень, вчинених в ході збройної агресії РФ

Триває засідання Експертної ради Мінреінтеграції з напрацювання пропозицій щодо створення державної системи моніторингу і документування...

28 Липня 2021

Судді та адвокати отримали сертифікати від УГСПЛ про підвищення знань щодо ефективного притягнення за злочини, скоєнні під час збройного конфлікту

Підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів із застосування норм міжнародного гуманітарного права в національній судовій...

26 Липня 2021

Обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України»

Запрошуємо на онлайн — обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до...

23 Липня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: