
Навчання аналізу державної та місцевої політики у сфері захисту прав людини для спільноти ЛГБТКІ+. Враження учасників
До вашої уваги інтерв’ю із учасниками навчального модулю УГСПЛ щодо аналізу державної та місцевої політики...
03 Березня 2021
23.04.2012
Правозахисні організації України мають намір досягати тиску держав-членів ООН на українську владу з метою поліпшення ситуації з дотриманням прав людини у країні. Про це заявив виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадій Бущенко на прес-конференції в Києві.
Він повідомив, що 40 правозахисних організацій України відправили в ООН 12 "тіньових доповідей" про різні аспекти прав людини.. У документі наголошують на недоліках судової реформи, яка, на думку авторів, зробила суддів ще більш залежними. Звертають увагу і на вибіркове судове переслідування політичних опонентів влади, інші порушення прав людини.
Щоб вплинути на українську владу, правозахисники закликають ООН до «м’якого політичного тиску». Не варто вважати правозахисників ворогами України – вони виступають не проти України, а проти корумпованої політичної та правоохоронної верхівки, зазначають учасники Коаліції правозахисних організацій України.
Уперше наша держава звітувала перед верховним комісаром ООН з прав людини чотири роки тому, а наступний звіт запланований на жовтень цього року. Фактично, в ООН побачать ситуацію з правами людини в Україні очима уряду, який готує свою доповідь, та очима Коаліції правозахисних організацій.
Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсинської спілки з прав людини: "Внаслідок огляду будуть вироблені рекомендації з боку Ради з прав людини. Хоча, дійсно, це "м'яке право" – ніхто сюди не пошле там війська для того, щоб наводити порядок в Україні, я так сподіваюсь. Але Україна – ну, як це показує довсвід минулого огляду – все ж таки враховує те, що каже Рада з прав людини".
З текстами доповідей можна ознайомитись нижче:
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
До вашої уваги інтерв’ю із учасниками навчального модулю УГСПЛ щодо аналізу державної та місцевої політики...
03 Березня 2021
До вашої уваги інтерв’ю Святослава Шеремета, координатора з політики та законодавства Національного ЧСЧ-консорціуму #MSM_PRO, щодо...
03 Березня 2021
25 лютого 2021 року УГСПЛ зорганізувала експертну дискусію «Проблематика безпеки мирних зібрань на тему ЛГБТКІ+....
26 Лютого 2021
У цьому документі наведені визначення ключових понять, дотичних до символіки ненависті; дається загальна характеристика та...
26 Лютого 2021