Публікація

Олег Мартиненко (УГСПЛ): «Позиція ромських громадських об’єднань первинна у реалізації прав представників цієї етнічної групи»

4 червня 2019 року у приміщенні Міжнародного фонду «Відродження» за участю УГСПЛ відбулося експертне обговорення бачення ромських громадських діячів на безпеку сезонних поселень.

Які складнощі із забезпеченням безпеки у сезонних ромських поселеннях? Як мають ромські активісти сприяти реалізації прав у поселеннях? Як збалансувати потреби мешканців сезонних поселень і жителів місцевих громад? Який перелік соціальних послуг можуть запропонувати органи місцевого самоврядування?

Ці та інші питання обговорювались 4 червня на зустрічі експертів УГСПЛ з лідерами ромських організацій та менеджменту ромської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Обговорення досвіду соціального і безпекового супроводу сезонних ромських поселень у різних регіонах України, останніх резонансних подій та напрацювань проекту УГСПЛ дозволило просунути бачення алгоритму взаємодії органів поліції, місцевої влади та спеціалізованої громадськості.

Проф. Олег Мартиненко, експерт УГСПЛ: «Позиція ромських громадських об’єднань первинна у реалізації прав представників цієї етнічної групи. Отримані пропозиції будуть відображені у розробках проекту».

Юридична та адвокаційна допомога ромському населенню здійснюється УГСПЛ у рамках проекту «Сприяння соціалізації ромського населення та захист його прав» за підтримки МФ «Відродження».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Сергій Мовчан (УГСПЛ): «Ми вчергове бачимо орієнтованість Управлінь Пенсійного фонду України на економію коштів, а не на виконання своїх прямих обов’язків»

До громадської приймальні УГСПЛ в м. Києві звернувся військовий пенсіонер, якому Управління ПФУ відмовляло у...

15 Липня 2020

Олександра Горчинська («Новое Время»): «Зараз важливо відходити від відокремлення ЛГБТКІ як окремої частини суспільства і показувати їх як середньостатистичних громадян»

Про складність соціальної тематики для ЗМІ та протидію дискримінації вразливих груп населення України розмовляємо зі...

09 Липня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: