Окупований Крим: стратегія захисту права власності. Вебінар - Українська Гельсінська спілка з прав людини
Повернутись назад

Окупований Крим: стратегія захисту права власності. Вебінар

Анонс

Запрошуємо 23 квітня з 11:00 до 12:30 на вебінар “Окупований Крим: стратегія захисту права власності” за участі юриста УГСПЛ, адвоката Максима Тимочка.

Максим є досвідченим фахівцем за «кримським напрямком». Його досвід включає як аналітику, співавторство законопроєкту про соціальний і правовий захист осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України (військовополонених, цивільних заручників та політв’язнів), так і юридичний захист в національних судах та підготовки подань до Міжнародного кримінального суду про злочини РФ в Україні.
Разом з адвокатом Романом Мартиновським, провідним експертом Регіонального центру з прав людини (РЦПЛ), Катериною Рашевською, юристкою РЦПЛ та адвокатом Миколою Кіккасом, експертом РЦПЛ він запропонує способи та стратегії захисту (в контексті Указу Президента РФ №201), а також розповість про особливості подання справ до ЄСПЛ і роботу безоплатного юридичного чат-боту з кримських питань в месенджері телеграм @CrimeaIsUabot.
УВАГА! Кількість учасників обмежена, необхідна реєстрація за посиланням https://cutt.ly/IvRdRBn.

Участь УГСПЛ у заході здійснюється за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

.