Публікація

Окупаційна влада Криму засудила Ахтема Чийгоза до 8 років позбавлення волі

Сьогодні, 11 вересня 2017 року, “Верховний суд” Криму засудив одного з лідерів кримськотатарського народу до 8 років колонії загального режиму.

Українська Гельсінська спілка з прав людини категорично засуджує дії держави-окупанта та закликає міжнародну спільноту до термінового жорстокого реагування на дії Російської Федерації в Криму з вимогою звільнення Ахтема Чийгоза.

Ахтем Чийгоз, фото
Ахтем Чийгоз

 

Ахтем Чийгоз був затриманий на початку 2015-го через участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України 26 лютого 2014 року. Перед будівлею Верховної Ради Криму у Сімферополі мітингуючим протистояли проросійські активісти. Російська “влада” анексованого півострову звинуватила Чийгоза в організації масових заворушень.

Міжнародні експерти вказували, що переслідування Чийгоза та інших фігурантів цієї справи порушує міжнародне право та є політично мотивованим.

Фото – «Copyright © 2017 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Судді та адвокати отримали сертифікати від УГСПЛ про підвищення знань щодо ефективного притягнення за злочини, скоєнні під час збройного конфлікту

Підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів із застосування норм міжнародного гуманітарного права в національній судовій...

26 Липня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: