Публікація

Оголошуємо початок підготовки тіньового звіту в рамках Універсального періодичного огляду ООН

Українська Гельсінська спілка з прав люди, як координатор неурядової Коаліції правозахисних організацій з підготовки до Універсального періодичного огляду (УПО), оголошує початок підготовки альтернативного (тіньового) звіту, який має бути поданий за процедурами ООН до 30 березня 2017 року.

Із зауваженнями інших країн до доповіді України ви можете ознайомитися за посиланням.

Із пропозиціями України ви можете ознайомитися тут.

Із тіньовим звітом Коаліції від 2015 р. ви можете ознайомитися тут.
Ми звертаємося до усіх зацікавлених організацій, ініціатив та експертів неурядового сектору із пропозицією підготувати об’єктивну оцінку дій держави на виконання взятих Україною міжнародних зобов’язань.
Пропозиції, питання та зауваження просимо надсилати до оргкомітету Коаліції за адресою oleg.martynenko@helsinki.org.ua, 067-397-3007 (Олег Мартиненко).
Перша робоча зустріч зацікавлених сторін планується на 22-24 лютого 2017 року у конференц-залі УГСПЛ (вул. Фролівська 3/34, ст.м. “Контрактова площа”)

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Пропозиції Української Гельсінської спілки з прав людини Комітету ООН з прав людей з інвалідністю з формування питань Уряду України для підготовки Державної доповіді II-III циклу про виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю

Україна ратифікувала Конвенцію про права осіб з інвалідністю 16 грудня 2009 року. Міжнародний договір набув...

30 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: