Публікація

Оголошено переможців конкурсу карикатур «Вибір є»

Стали відомі результати конкурсу карикатур «Вибір є», співорганізатором якого є Українська Гельсінська спілка з прав людини. За перемогу змагалися 46 авторів, які надіслали 314 робіт.

Аркадій Бущенко, Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини зазначає: “Вибір є завжди. Навіть коли здається, що його немає. Адже дуже просто скласти руки і звинувачувати всіх і кожного в тому, що життя не склалося. Не в тій країні народилися, не ті люди навколо, не той час, не те місце і т.п. Складніше почати щось робити, аби змінити ситуацію, яка не влаштовує. Шукати альтернативні способи, об’єднуватись задля досягнення мети.

А починається все з вміння подивитися на ситуацію зі сторони та посміхнутися. Адже ще Конфуцій писав: “Скаржитись на неприємні речі — це подвоювати зло. Сміятися над ними — це знищувати його”.

 

До вашої уваги роботи переможців

1 місце Вельможко Сергій, м. Запоріжжя

2 місце Голуб Віктор, м. Здолбунів

3 місце Рябоконь Сергій, м. Київ

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Звернення Правозахисного порядку денного з приводу відмови де-факто влади Криму відпустити на лікування журналіста радіо «Свобода»

Звернення Правозахисного порядку денного з приводу відмови де-факто влади Криму відпустити на лікування журналіста радіо «Свобода»...

11 Жовтня 2018

Правова абетка: спротив поліції

Подкаст Олега Шинкаренка та Олени Сапожнікової «Правова абетка» виходить за підтримки мережі громадських приймалень та...

01 Жовтня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: