Публікація

Нові партнерства УГСПЛ: співпраця з юридичними клініками

Українська Гельсінська спілка з прав людини завжди готова до співпраці та залюбки розвиває громадські мережі

Представники різних напрямів і проектів Української Гельсінської спілки з прав людини виступили модераторами сесій З’їзду юридичних клінік України. Там вони представили можливості для співпраці. Захід відбувався 1 та 2 грудня 2017 року у Чернівецькому національному університеті та зібрав близько 80 учасників з юридичних клінік найкращих українських вишів.

1

Юрист громадської приймальні УГСПЛ Ганна Рассамахіна розповіла про правовий статус тимчасово окупованих територій та протидію дискримінації  їх мешканців. Аналітик Богдан Мойса представив типові порушення прав людей з інвалідністю. Юрист громадської приймальні УГСПЛ Анна Ющенко розповіла про справи із захисту прав внутрішньо переміщених осіб та можливості взаємодії правозахисних організацій.

2

Координатори проектів УГСПЛ Олександра Козорог та Андрій Галай повідомили про можливості приєднання юридичних клінік до проектів «Школа — територія прав людини» та «Місцевий індекс прав людини». Адвокат Олена Сапожнікова та журналіст Олег Шинкаренко провели в межах своєї панелі івент «Толерантність та порозуміння в Україні: Думайдан».

3

Ми впевнені, що юридичні клініки скористаються отриманими знаннями для посилення власної інституційної спроможності та активізують співпрацю з УГСПЛ.

4

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: