Публікація

На сайті УГСПЛ публікується доповідь правозахисних організацій “Права людини в Україні 2015”

Від минулого тижня на сайті Української Гельсінської Спілки з прав людини публікується щорічна доповідь правозахисних організацій “Права людини в Україні”Доповідь містить результати моніторингової та аналітичної діяльності щодо найактуальніших питань в галузі дотримання прав людини у 2015-му році.

Майже кожен розділ доповіді торкається теми вимушених переселенців, що була та залишається для України однією з найбільш значимих за останні два роки. Через високу динаміку суспільних змін в країні, раніше УГСПЛ публікувався окремий огляд за перше півріччя 2015-го, що дозволяє докладніше простежити проблеми взаємодії громадянського суспільства із владними органами.

У доповіді взяли участь більше двадцяти організації. Її публікація стала можливої завдяки підтримці Уряду Швеції та Фундації “Інститут відкритого суспільства”.

На даний момент доповідь публікується в авторській редакції. Публікація постійно оновлюється.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ продовжує виконання проекту «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

Минулого тижня юристи та документатори УГСПЛ спільно із журналістами hromadske.ua здійснили моніторинговий візит до міста Кривий...

01 Квітня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: