Публікація

На сайті опубліковано доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні 2015»

Доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні» відтепер можна знайти на нашому сайті у розділі «Видання». До публікації включені найактуальніші дослідження в галузі дотримання прав людини та основних свобод в Україні минулого року. Серед проблем, розглянутих у доповіді, особливим чином постають питання реформ, вимушених переселенців, умов проживання громадян. Враховуючи динаміку соціальних змін в країні, Українська Гельсінська спілка з прав людини вже публікувала окремий звіт за перше півріччя 2015.

Окрім експертів УГСПЛ, власні свіжі дослідження надали представники Центру Разумкова, Всеукраїнської Благодійної Фундації «Право на захист», Інституту релігійної свободи та ряду інших організацій.

Публікація здійснена за фінансової підтримки Уряду Швеції та Фундації «Інститут відкритого суспільства». Текст доповіді публікується в авторській редакції.

Із доповіддю можна ознайомитись тут.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

валентина1

Валентина Потапова, УГСПЛ: «Должна развиться синергия между правосудием переходного периода и образованием как частью общественного реагирования на несправедливость»

Продолжаем серию интервью с экспертами УГСПЛ (УХСПЧ) о введении положений переходного правосудия в Украине. В...

23 Березня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування