Публікація

На сайті опубліковано доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні 2015»

Доповідь правозахисних організацій «Права людини в Україні» відтепер можна знайти на нашому сайті у розділі «Видання». До публікації включені найактуальніші дослідження в галузі дотримання прав людини та основних свобод в Україні минулого року. Серед проблем, розглянутих у доповіді, особливим чином постають питання реформ, вимушених переселенців, умов проживання громадян. Враховуючи динаміку соціальних змін в країні, Українська Гельсінська спілка з прав людини вже публікувала окремий звіт за перше півріччя 2015.

Окрім експертів УГСПЛ, власні свіжі дослідження надали представники Центру Разумкова, Всеукраїнської Благодійної Фундації «Право на захист», Інституту релігійної свободи та ряду інших організацій.

Публікація здійснена за фінансової підтримки Уряду Швеції та Фундації «Інститут відкритого суспільства». Текст доповіді публікується в авторській редакції.

Із доповіддю можна ознайомитись тут.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Кривий Ріг)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: