Публікація

Моє стажування в УГСПЛ. Літо,” Нірвана”, Європейський суд

автор: Наталія Манскова, студентка юридичного факультету в Університеті Бірмінгема, Англія

Якщо колись я зробила правильний вибір будучи студенткою юридичного факультету, це було, напевно, це стажування. Я була переповнена рішучості перетинати міжнародні кордони, щоб отримати цей досвід, і мої сподівання були, безумовно, перевершені.

Спочатку я хвилювалась – адже я не тільки не вивчала українське законодавство, а також навчалась в юрисдикції загального (прецедентного), а не цивільного права. Крім того, я не розмовляла українською мовою протягом п’яти років, що теж мене хвилювало.

Все це не мало значення. З самого першого дня мене привітали нескінченними запасами чаю ( щоб задовольнити мої англійські звички), безтурботним гумором , великою кількістю порад, і нарешті , набагато більшою довірою, ніж я, як студентка, очікувала . Я була готова навчатися, і співробітники були готові витрачати час на моє навчання.

Якщо коли-небудь у мене були сумніви щодо спеціалізації в області прав людини, всі вони були розсіяні після цього досвіду. Я отримала можливість досліджувати політичні події, писати статті, перекладати ключові елементи заяв і, нарешті, написати скарги до Європейського суду з прав людини. Кожна частина роботи мала значення, впливала на чиєсь життя, прямо або побічно. Хоча були часи , коли було важко, тому що я завжди хотіла (але не завжди могла) зробити більше, завжди було відчуття того, що я роблю щось добре, і це я несла з собою додому щовечора.

Крім того, атмосфера в офісі була чудова. Люди там працюють тому, що у них є пристрасть до справи. Там немає поняття сидіння за столом від дзвінка до дзвінка. Час пролітав, коли я вранці читала про право на справедливий суд, їла вареники в сусідньому кафе на обід, хихикала з колегами, або сперечалась про те скільки дочок у юриста (і була права!), ділилася моєю любов’ю до групи Нірвана з чудовою ПР-менеджером і отримувала рекомендації щодо гамаків і програвачів від офіс -менеджера, справжнє ім’я якого я тепер знаю, а увечорі перекладала цікаві статті написані колегами .

Мій місяць в УГСПЛ став для мене унікальною освітою . Це був не просто дуже і дуже корисний досвід – цей досвід викликав цілеспрямованість, почуття надії в моїй Батьківщині, відчуття правосуддя і впевненості у моєму життєвому і кар’єрному напрямку . Декілька місяців по тому, це не тільки параграф в моєму резюме , це те, про що я досі безперестанно говорю. І всякий раз, коли я хвилююсь з приводу мого навчання і майбутнього, я згадую своє літо в УГСПЛ та пам’ятаю, що якщо я отримаю можливість займатися такою діяльністю, то це того варто.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Круглий стіл на тему: «Механізми правосуддя перехідного періоду та освітні практики як інструменти постконфліктного регулювання в Україні» (онлайн)

Запрошуємо на круглий стіл на тему: «Механізми правосуддя перехідного періоду та освітні практики як інструменти ...

10 Листопада 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: