Вебінар “Міжнародне гуманітарне право. Збройні конфлікти”
Міжнародне гуманітарне право (МГПМіжнародне гуманітарне право), або як його ще називають право збройних конфліктів, право війни застосовується лише до ситуацій збройних конфліктів. Це сукупність міжнародно-правових норм і принципів, які регулюють захист жертв війни, а також обмежують методи і засоби ведення війни.
На жаль, сьогодні міжнародне гуманітарне право стало актуальним для мільйонів громадян та громадянок України, які стали жертвами збройної агресії Росії, тому важливо розуміти механізми застосування МГПМіжнародне гуманітарне право.
Особливу важливість для цієї галузі міжнародного права має кваліфікація збройного конфлікту. Кваліфікація визначає момент настання умов, за яких починає працювати “право війни”. Також кваліфікація визначає конкретні норми МГПМіжнародне гуманітарне право, які будуть застосовані (оскільки об’єм норм залежатиме від того, чи кваліфікується збройний конфлікт як міжнародний чи як неміжнародний).
Під час вебінару “Застосування міжнародного гуманітарного права. Збройні конфлікти та їх кваліфікація” Ви детально дізнаєтесь:
– про кваліфікацію збройних конфліктів;
– чим відрізняється міжнародний збройний конфлікт від неміжнародного;
– співвідношення сучасних класифікацій конфліктів («гібридні», «інформаційні», «економічні» війни) з категоріями, передбаченими МГПМіжнародне гуманітарне право, а також зможете поділитися своїми думками та поставити запитання у коментарях.
Буде здійснюватись пряма трансляція.
Спікер: Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич.
📌 Участь безкоштовна.
📝Просимо попередньо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/oNuLvQSJBt9goJnz9 до 15 квітня 2020 року (включно).
Організатор: Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим
⏰Коли: 16 квітня з 12:00 до 13:00
🌏Де: Фейсбук. Сторінка Української Гельсінської спілки з прав людини https://www.facebook.com/Ugspl та сторінка Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим https://www.facebook.com/ppu.gov.ua/
Захід став можливими завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.