Місцевий індекс прав людини у смт. Мангуш та Сартана: результати та перспективи розвитку громад
29 січня 2019 року об 11.00 в приміщенні Маріупольського державного університету (Донецька обл., 87500, м. Маріуполь, пр. Будівельників, 129а) відбудеться презентація результатів моніторингу смт. Сартана та Мангуш за інструментом Місцевий індекс прав людини.
Моніторинг спрямований на виявлення зусиль місцевої влади щодо забезпечення прав людини. Моніторингова група у складі представників приймальні Української Гельсінської спілки в м. Маріуполі оцінили спроможність місцевих органів влади за близько 20 -ма індикаторами прав людини.
Якими саме? – зможете дізнатися під час презентації, як і результати самого моніторингу стосовно смт. Мангуш та смт. Сартана, а також почути рекомендації, які допоможуть більш ефективно впроваджувати підхід, заснований на правах людини, під час розробки та реалізації місцевих програм.
У заході візьмуть участь представники місцевого самоврядування, місцевих громадських об’єднань та ініціатив, медіа.
Результати моніторингу презентують: Андрій Галай, професор, координатор проекту «Місцевий індекс прав людини» УГСПЛ (м. Київ), Ігор Курільчук, представник громадської приймальні УГСПЛ в м. Маріуполі, Ганна Райкова, представник громадської приймальні УГСПЛ в м. Маріуполі, а також інші учасники моніторингової команди.
Запрошуємо на обговорення усіх зацікавлених. Реєстрація на захід обов’язкова: Ганна Райкова , 066-780-22-42.
Довідково: Місцевий індекс прав людини – це ініціатива Української Гельсінської спілки з прав людини задля моніторингу та підтримки ефективного розвитку органів місцевого самоврядування на засадах пріоритету прав людини в усіх сферах її взаємин з державою. Більше про Місцевий індекс прав людини можна дізнатися за посиланням: http://hro.org.ua/index.php?r=8.
Моніторинг здійснено УГСПЛ у межах партнерського проекту, що виконується Норвезькою радою у справах біженців за підтримки Європейського Союзу. Ціллю моніторингу є аналіз системи соціальних послуг, що надаються постраждалому населенню в регіонах, що постраждали від наслідків збройного конфлікту.