Публікація

Місцевий індекс прав людини став об’єктом наукової публікації у міжнародному журналі

Андрій Галай

Команда проекту УГСПЛ «Місцевий індекс прав людини» працює практично, роблячи місцеву владу відповідальною, а громадськість – компетентною

Але за своїм потенціалом ми спокійно можемо конкурувати з серйозними науковими колективами. Тому ми бачимо на виході не лише публіцистичні за стилем праці, але і наукові роботи. Причому оприлюднюємо свої напрацювання не лише в українських, а й у міжнародних та іноземних виданнях.

Ось свіжий приклад. Методологія і результати «Правозахисної паспортизації областей» та причини її перетворення на «Місцевий індекс прав людини» охарактеризовано у науковій статті у International Journal of Service Science, Management and Engineering, що входить до групи видань американського видавництва Open Science.

Наукова стаття доступна за посиланням.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ продовжує виконання проекту «Подолання безкарності за масові порушення прав людини та інші міжнародні злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту»

Минулого тижня юристи та документатори УГСПЛ спільно із журналістами hromadske.ua здійснили моніторинговий візит до міста Кривий...

01 Квітня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: