Публікація

Міліціонерів, підозрюваних в катуваннях, відсторонено після смерті жертви


В справі трагічно загиблого смілянина Василя Врадія відбулися зрушення. Міліціонерів, яких він звинувачував у катуваннях, за клопотанням прокуратури взяли під домашній арешт та відсторонили від роботи.

Нагадаємо, як повідомляв Врадій, в 2012 році його затримали та катували місцеві правоохоронці. За те, що він, начебто, в стані алкогольного сп’яніння лаявся та чіплявся до громадян. Катували жорстоко, за допомогою електричного струму. Факти ушкоджень були зафіксовані в медичній картці. Після чого прокуратура порушила кримінальну справу.

В червні 2013 року Врадій зник, перед цим повідомивши брата, що його викликають до відділку міліції.

13 липня, за інформацією міліції, чоловік, коли міліціонери його знайшли, вбив одного з них, а потім покінчив життя самогубством

За повідомленням деяких ЗМІ, серед міліціонерів, які приїхали до Врадія, міг бути і той, кого він звинувачував у катуваннях. Як припускає адвокат Врадія Олена Сапожнікова, цей факт міг стати фатальним та призвести до непрогнозованої поведінки з обох сторін.

Наступний судовий розгляд за участю міліціонерів відбудеться 09 вересня 2013 року.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

20841914_1855475294469031_7894888827982652114_n

Крим: чотири роки окупації

Вчора виповнилося чотири роки з того часу, як Російська Федерація, нехтуючи основоположними нормами і принципами...

21 Лютого 2018

Pavll

Олександр Павліченко: «ВПО були позбавлені можливості брати участь як у місцевих, так і у парламентських виборах або виборах президента»

Минулого тижня Українська Гельсінська спілка з прав людини презентувала аналітичний звіт «Втрачений голос. Чи довічна ця німота?» У звіті досліджені порушення...

19 Лютого 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування