Публікація

Поліція прислухається до правозахисників та громади

22 квітня 2016 року в Києві пойшла третя зустріч Парламентсько-громадської платформи «Взаємодія поліції з громадою в контексті реформ в Україні та досвіду Європейського Союзу».

Подія відбулась за сприяння Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Консультативної місії ЄС (КМЄС).

Окрім виключно позитивно-звітувальних виступів представників Національної поліції, на зустрічі обговорювалися проблемні та практично-орієнтовані аспекти роботи правоохоронців. Керівник аналітичного напрямку УГСПЛ Олег Мартиненко, як один з авторів Стратегії реформування ОВС України, модерував хід експертної дискусії «Громадянське суспільство як партнер у підтриманні правопорядку: позитивні моделі для наслідування». В ній, зокрема, були презентовані результати структурних реформ поліції у Львівській та Вінницькій областях, орієнтовані на інтереси громади та дотримання прав людини. Започатковані національними експертами, ці ініціативи наразі активно розвиваються за допомогою експертів КМЄС та оцінюються як реальні, а не «фасадні» зміни правоохоронної діяльності.

Під час подальшого обговорення Олег Мартиненко додатково висвітлив проблемні моменти гендерних аспектів  дотримання прав працівників поліції.  Це теми рівноправних процедур відбору до поліції, ліквідації гендерної сегрегації у професійному навчанні, створення умов для кар’єрного зростання жінок-поліцейських. Експерт акцентував готовність правозахисного середовища допомогти Національній поліції розробити окремий стратегічний документ, присвячений гендерній політиці персоналу.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: