Публікація

Майбутні адвокати розслідуватимуть справи довічників

Українська Гельсінська Спілка з прав людини разом з Академією адвокатури України започаткували спільний освітній проект. Його метою є продемонструвати майбутнім адвокатом перешкоди, які можуть виникнути на шляху встановлення справедливості щодо їх клієнтів, як з боку судів, так і правоохоронних органів.

Вперше в України студенти разом з викладачами працюватимуть над аналізом реальних кримінальних справ довічно ув’язнених, вина яких викликає сумнів.

Перша зустріч в рамках проекту відбулась 13 березня 2013. Під час заходу був продемонстрований документальний фільм «Олександр Рафальський. Довічне позбавлення волі» створений за матеріалами журналістського розслідування і аналізу скандальної кримінальної справи Рафальського.

За результатами зустрічі 11 студентів висловили бажання приєднатися до проекту. Під керівництвом викладачів з них будуть сформовані дві робочі групи. Кожна група отримає матеріали двох кримінальних справ, відносно яких має провести розслідування та прийти до висновку, чи справедливий, на їх думку, був судовий вирок.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Відбувся фінальний захід УГСПЛ з серії тренінгів щодо посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушень прав людей що живуть з ВІЛ (фото)

26-27 червня 2019 року у Дніпрі відбувся фінальний тренінг УГСПЛ «Посилення міжвідомчого реагування у сфері...

02 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: