Публікація

Львівський пенсіонер, за допомогою правозахисників, виграв суд в Ощадбанку

Суд став на захист ошуканого вкладника ощадбанку, 82-х річного Івана Олексіва. Львівський Ощадбанк має повернути пенсіонеру вкрадені гроші, навіть з відсотками.

 Дідусь протягом багатьох років користувався послугами львівського відділення «Ощадбанку» зберігаючи заробітну плату на поточному  рахунку, а згодом оформив депозит. Тільки гроші потрапляли не на рахунок пенсіонера, а у кишені аферистів, співробітників банку.

Банк, не зважаючи на очевидні недоліки власної служби безпеки, вирішив, що вини за те що трапилось, не несе, і гроші повертати не буде. Навіть подав в суд на пана Івана, щоб визнати укладений ним договір з банком нікчемним.

Та суд став на сторону клієнта банку.

Щоправда, юристам Української Гельсінської спілки з прав людини, які ведуть цю справу в суді, стало відомо про намір Ощадбанку подати апеляційну скаргу. А це значить, що 82-х річний Іван Олексів продовжить судову тяганину, аби отримати зароблені важкою працею гроші.

Варто зазначити, що жертвами аферистів стало 50 осіб, більшість з яких пенсіонери.

Справа підтримується Центром стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини.

Контактна особа: Ніна Хома

Тел. 063 171 40 48

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: