Публікація

Крим: суд змінив вирок Балуху

Підконтрольний московській владі Верховний суд Криму змінив вирок українському активістові Володимирові Балуху з 5 років колонії загального режиму на 4 роки та 11 місяців. Про це повідомляє сайт «Крым.Реалии».

ХПГ-інформ

Суд не задовольнив апеляцію захисту, але пом’якшив вирок, «ураховуючи позитивну характеристику Володимира Балуха».

На сьогоднішнє судове засідання, у якому розглядалася апеляція на вирок у кримінальній справі про дезорганізацію діяльності ізолятора тимчасового тримання, Балуха не доставили. Пізніше стало відомо, що він відмовився брати участь у засіданні по відео-зв’язку і не вийшов з камери.

Також повідомлялося, що сторона захисту клопотала про присутність Балуха в засіданні, але суд не задовольнив клопотання. Також засідання проходило за відсутності потерпілого – начальника Роздолненського ІТТ Валерія Ткаченка. Нагадаємо, Ткаченко стверджував, що Балух його побив. При цьому сам активіст і його захист наполягають, що це Ткаченко напав на нього.

Володимир Балух у суді з адвокатом Ольгою Дінзе і громадським захисником архієпископом Климентом, 22.06.2018 (фото з сайту «Крым.Реалии»)

Повідомлялося, що 5 липня 2018 року підконтрольний московській владі Роздольненський районний суд засудив Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (приблизно 4 тисячі гривень). Активіста засудили до такого строку за сукупністю двох кримінальних справ. У вироку суддя озвучила, що Балух скоїв злочин у зв’язку з «неприязню до чинної системи управління, що підтверджується раніше скоєними злочинами».

Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке розпочав 19 березня на знак протесту проти вироку суду про позбавлення його волі на 3 роки й 5 місяців у колонії-поселенні.

Нагадаємо, хатні труси у Володимира Балуха та його матері співробітники ФСБ РФ провели 8 грудня 2016 року. Напередодні затримання Балуху погрожували поліцією за те, що той повісив на стіні свого будинку табличку з назвою вулиці на честь Героїв Небесної Сотні. Раніше Балух за свою проукраїнську позицію неодноразово зазнавав переслідувань з боку влади окупованого Криму. Його будинок співробітники поліції трусили двічі. Після другого трусу Балуха звинуватили в образі співробітника поліції та засудили до 320 годин обов’язкових робіт.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна» презентували дослідження «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу» (фото)

23 січня 2020 року в приміщенні в ІА «Главком» відбулася Презентація дослідження УГСПЛ: «Вплив збройного конфлікту...

23 Січня 2020

УГСПЛ запрошує до участі та співпраці в проведенні конференції “Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка”

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) планує проведення публічного заходу на тему...

22 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: