Публікація

Круглий стіл «Україна – стратегічне значення місцезнаходження. Конфліктні виклики, підходи до реінтеграції Донбасу, міжнародний досвід»

23 жовтня 2018 року, о 10:00 в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл «Україна – стратегічне значення місцезнаходження. Конфліктні виклики, підходи до реінтеграції Донбасу, міжнародний досвід»

Організатори: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Програма USAID “Права людини в дії” спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

Метою проведення круглого столу є закладення фундаменту законодавчої та громадської підтримки національної політики щодо відновлення миру, нових підходів до реінтеграції Донбасу, інституалізації діалогу, як механізму вирішення конфлікту в умовах тимчасової окупації, полегшення діалогу, економічного розвитку та побудови громади для постраждалих від конфліктів населення. В той же час – це майданчик для експертної дискусії щодо можливостей суспільства в процесах побудови миру та налагодження діалогу.

До участi у заходi запрошуються народнi депутати України, представники оргaнів  державної влади, громадських та мiжнародних органiзацiй. В роботі круглого столу візьмуть участь експерти незалежної Мiжнародної миротворчої органiзацiї «Ресурси примирення» (Велика Британія).

Відкриття круглого столу:

Людмила Денісова, Уповноважений Верховної ради України з прав людини

Олександр Павліченко, Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини

Наталя Веселова, Народний депутат України

Одарченко Юрій, Народний депутат України

Євген Марчук, Представник України у робочій підгрупі з питань безпеки Мінської переговорної Тристоронньої контактної групи

Мортен Енберг, Голова офісу Ради Європи в Україні

Вайдотас Верба, Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Алешка Сімкіч,  Заступник Голови  Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Ноель Калхун, Заступниця представника УВКБ ООН в Україні

Бенджамін Моро, Заступник Голови Моніторингової місії ООН в Україні

Сесія 1: Виклики конфліктів – переосмилення. Підходи до реінтеграції. Інституціоналізація діалогу на місцевому рівні в Україні – досвід роботи з практики PCI.

Сесія 2: Дуалістична роль громадянського суспільства як об’єкта конфлікту та суб’єкта його подолання. Синергія vs конфліктність у взаємодії органів влади з неурядовими ініціативами.

Детально ознайомитись із програмою та учасниками сесій можна у документі за посиланням.

Координатор заходу: Тетяна Перченко, tatadvokat2@gmail.com

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Процедура призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме

Постановою Кабінету Міністрів України від  3 травня 2022 року № 531 «Деякі питання призначення та...

20 Травня 2022

Ініціатива «Трибунал для Путіна» організувала захід для ОБСЄ “П’ять проблем прав людини під час агресії росії проти України”

Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”) презентували результати...

19 Травня 2022

Ініціатива «Трибунал для путіна» взяла участь у Додатковій нараді ОБСЄ з питань людського виміру щодо функціонування демократичних інституцій у часи кризи

Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”)  в...

19 Травня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: