Публікація

Конференція «Виклик без відповіді: злочини ненависті проти ЛГБТ в Україні»

Завтра у Києві відбудеться конференція УГСПЛ та Правозахисного ЛГБТ Центу «Наш світ» «Виклик без відповіді: злочини ненависті проти ЛГБТ в Україні»

Про що конференція?

Після обрання стратегічного курсу на інтеграцію до сучасної Європи, українські держава та суспільство більше не мають змоги заплющувати очі на проблеми, які цілковито ігнорувалися з моменту набуття державної незалежності. Однією з цих важливих проблем є подолання наслідків гомофобії, що досі панує в Україні, і зокрема, боротьба зі злочинами ненависті проти ЛГБТ людей. Такі злочини, коли жертва обирається лише через свою належність до певної групи, є особливо небезпечними для суспільства, оскільки вносять у нього розбрат, протиставляючи одну частину суспільства решті та створюючи атмосферу, коли будь-який член цієї спільноти не почувається у безпеці.

Статистичні дані, зібрані неурядовими та міжнародними організаціями, свідчать про суттєве поширення злочинів ненависті проти ЛГБТ людей в Україні, але досі як українське законодавство, так і державна політика у цій сфері не є ефективними інструментами у боротьбі з цим явищем. Наша конференція присвячена тому, щоби привернути увагу громадськості, державних та правоохоронних органів до цієї проблеми, оцінити поточну ситуацію та запропонувати рішення з її виправлення на основі найкращого міжнародного досвіду.

Більше інформації, в тому числі проект програми: http://gay.org.ua/conference2018/

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQub2dQOy_5AgR36cpI-_Kmuhb3xtnMMladJqNPYgannRmhA/viewform

(реєстрація відкрита до 28.01.2018 р.)

Просимо взяти до уваги, що кількість учасників обмежена, тому заявки будуть розглянуті на конкурсній основі. Запрошення будуть надіслані до 1.02.2018 р.

До участі у конференції запрошуються представники поліції, державних органів, відповідальних за виконання Плану дій, правозахисники, ЛГБТІ активісти та інші представники громадянського суспільства України, науковці та дослідники, журналісти, іноземні дипломати.

Організатори:

Правозахисний ЛГБТ Центр «Наш світ»

Протягом 20 років «Наш світ» займається моніторингом прав ЛГБТ в Україні, надає правову допомогу жертвам дискримінації та злочинів на ґрунті ненависті, адвокатує права ЛГБТ спільноти на законодавчому та політичному рівнях, сприяє обізнаності та толерантності щодо ЛГБТ в українському суспільстві.

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Найбільша в Україні асоціація громадських правозахисних організацій, метою якої є сприяння практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 1975 року, інших прийнятих на його розвиток міжнародних правових документів, а також усіх інших зобов’язань України в сфері прав людини та основних свобод.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: