Публікація

Хронологія подій в Миколаєві та Миколаївській області під час російсько-української війни. 21 червня 2022 року

21 червня 2022 року

В ніч на 21 червня. Обстріляно з боку російських військ Первомайську громаду Миколаївського району. За попередньою інформацією потерпілих немає, пошкоджено будинки (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105246)

 

Вранці. В Корабельному районі м. Миколаєві ворожими ракетними ударами уражено промисловий об’єкт, пошкоджено будівлі підприємства (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265, https://korabelov.info/2022/06/249939/vrag-snova-obstrelyal-korabelnyj-rajon/)

 

Вранці. Окупантами здійснено обстріл житлового масиву Корабельного районіу м. Миколаєва з  використанням касетних боєприпасів. Одна з касет розірвалася на подвір’ї приватного будинку, де перебували двоє чоловіків. Один загинув на місці, другий поранений, але пізніше помер у лікарні (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265, https://korabelov.info/2022/06/249939/vrag-snova-obstrelyal-korabelnyj-rajon/, https://t.me/novostiniko/20427)

 

Вранці. Окупанти обстріляли Широківську громаду Баштанського району. За попередньою інформацією потерпілих немає. Пошкоджений дах у школі, пошкоджені три житлових будинки. Також були попадання на сільськогосподарські угіддя (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Вранці. Внаслідок ворожих обстрілів с. Солончаки Куцурубської громади Миколаївського району пошкоджена соціальна інфраструктура. Без жертв (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Вдень. Внаслідок ворожих обстрілів Інгульської громади Баштанського району, двоє людей поранено. Інформація щодо пошкоджень уточнюється (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Вдень. Зафіксовані ворожі обстріли м. Очакова Миколаївського району. Одна людина зазнала поранень. Пошкоджено два об’єкти соціальної інфраструктури, портова інфраструктура, житлові будинки, гаражі, автомобілі. Відбулось загоряння сухої трави та полів з урожаєм. Пошкоджена лінія газопостачання (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом другої половини дня. В с. Червоне Воскресенської громади Миколаївського району зафіксовано ворожі обстріли. Поранено одну людину. Відбулось займання сухої трави та полів з урожаєм (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом дня. Війська РФ обстріляли селище Первомайське та село Новомиколаївка Первомайської громади Миколаївського району. Поранено людину. Пошкоджені будинки та відбулось загоряння сухостою та полів з урожаєм (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом доби. Відбулись ворожі обстріли с. Стара Богданівка Радсадівської громади Миколаївського району. Без жертв (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом доби. Зафіксовано ворожі обстріли у Березнегуватській громаді Баштанського району. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом доби. Ворожих обстрілів зазнала Мішково-Погорілівська громада Миколаївського району, пошкоджено промислову інфраструктуру (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом доби. На Миколаївщині поранення отримали 18 людей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/2659)

 

Підсумок дня:*

Вбитих цивільних – 2

Поранених цивільних – 18

Пошкоджених будинків – 10 (щонайменше)

 

Станом на 21 червня 2022 року з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 5613 цивільних об’єктів.  З них: об’єкти житлового фонду – 3655, медичні заклади – 37, навчальні заклади – 248, заклади культури – 99, об’єкти промислових підприємств – 54, об’єкти життєзабезпечення: газо – 635, електро – 407, водо – 23, теплопостачання – 72, інші не військові об’єкти – 383 (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105240)

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви маєте інформацію про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму для засвідчення воєнних злочинів – обґрунтованість і якість доказів потрібні для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності в Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • убивство, поранення:
 • цивільних осіб
 • медичного персоналу
 • волонтерів
 • пошкодження чи знищення:
 • об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі)
 • медичних об’єктів (автівки, будівлі)
 • культурних, навчальних об’єктів
 • об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо)
 • побиття, зґвалтування, умисне завдання каліцтва
 • утримання в заручниках
 • пересування ворожої техніки та її застосування в населених пунктах / використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях
 • артобстріл, авіаобстріл
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів зі стрілецької зброї
 • привласнення майна цивільних осіб
 • інше.

 

Будемо вдячні за оригінальні фото й відеодокази воєнних злочинів (без оброблення та не із соцмереж), із яких можна отримати метадані

*Інформація, відображена в категорії «Підсумок дня», відповідає даним, зібраним на момент публікації, та потребує доповнення й уточнення

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: