Публікація

Хронологія подій у Житомирі та Житомирський області під час російсько-української війни. 6 березня 2022 року

Українська Гельсінська спілка з прав людини веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Україні у Житомирі та Житомирський області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.

06 березня 2022 року

Орієнтовно о 06 год. 00 хв. ранку, силами російської федерації, було нанесено авіаудари по житлових забудовах у міста Коростень.

Внаслідок ракетного удару по приватному сектору у м. Коростень загинула 1 особа та 4 травмовано. Зруйновано 10 приватних житлових будинків з послідуючим горінням 1 будівлі.

https://t.me/DSNS_Zhytomyr/1299

Орієнтовно о 06 год. 00 хв. ранку, силами російської федерації, було нанесено авіаудари по житлових забудовах у міста Овруч, Коростенського району, Житомирської області.

Внаслідок ракетного удару по приватному сектору у м. Овруч зруйновано 15 приватних житлових будинків, з них 5 повністю. Попередньо жертв та постраждалих немає.

https://www.facebook.com/100064479710528/posts/321666876659300/?d=n

Близько 21:00 у м. Малин, Коростенського району, силами російської федерації, було нанесено авіаудари, за наслідками якого було зруйновано 2-поверхову будівлю військкомату, знищено 3 легкових автомобілі. Попередньо 1 особа загинула та 3 особи отримали травми.

https://t.me/DSNS_Zhytomyr/1338

Близько 21:00 у м. Коростень, Коростенського району внаслідок повітряного удару, російської федерації, вибито вікна у триповерховій будівлі ЗОШ (міський ліцей). Загиблих немає, 1 людина отримала травми.

https://www.facebook.com/100067624085013/posts/289611229969678/?d=n

Близько 21:00 у м. Овруч, Коростенського району, Житомирської області внаслідок повітряного удару, російської федерації, зруйновано будівлю Овруцького центру зайнятості, повністю два двоповерхових житлових будинки.

https://www.facebook.com/100067624085013/posts/289611229969678/?d=n

 

Підсумок дня:*

Вбитих цивільних – 2

Поранено цивільних – 8

Пошкоджено  – 29 приватних житлових будинків

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.

* Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Узагальнення подій, які відбулися в Одеській області протягом 7-ми місяців повномасштабної російсько-української війни: 24 лютого – 24 вересня 2022 року

У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», у...

04 Жовтня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: