Публікація

Хронологія подій у Миколаєві та Миколаївській області під час російсько-української війни: 5-8 квітня 2022 року

05 квітня

За добу 55 людей отримали поранення (https://t.me/mykolaivskaoblrada/965)

 

Підсумок дня:*

Поранених цивільних – 55

За добу піротехніки ДСНС відпрацювали 44 заявки та вилучили 28 вибухонебезпечних предметів (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/283608257281339)

 

06 квітня 

За добу в Миколаївській області поранення від обстрілів російських військових отримали 11 людей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/998)

 

Підсумок дня:*

Поранених цивільних – 11

За добу групою піротехнічних  робіт ДСНС відпрацьовано 66 заявок та вилучено 36 вибухонебезпечних предметів (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/284582150517283)

 

07 квітня

За добу на Миколаївщині від обстрілів поранення отримали 12 осіб, серед яких 1 дитина (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1027)

 

Підсумок дня:*

Поранених цивільних – 12

 

За добу рятувальниками здійснено виїзд за 50 адресами та вилучено 39 боєприпасів (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/284868130488685)

 

08 квітня

Протягом доби. До Миколаївської обласної дитячої лікарні, з пораненнями, були доставлені мама з двома дітьми. Вони вирвалися з Херсонщини, тікаючи від окупантів, і по дорозі потрапили під їх обстріл. Жінка отримала проникаюче вогнепальне поранення грудної клітини, а її діти 9-и і 17-и років – дочка й син отримали осколкові поранення кінцівок та інших частин тіла (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1058)

За добу в області поранені 30 людей, серед них п’ятеро дітей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/1058)

 

Підсумок дня:*

Поранених цивільних – 30

Протягом доби піротехніками ДСНС відпрацьовано 48 звернень та вилучено 56 боєприпасів (https://www.facebook.com/DSNSMYKOL/posts/285526837089481)

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.


*Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Узагальнення подій, які відбулися в Одеській області протягом 7-ми місяців повномасштабної російсько-української війни: 24 лютого – 24 вересня 2022 року

У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», у...

04 Жовтня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: