
Фільтраційні табори окупантів: через що проходять українці
Російська армія разом із підконтрольними їй бойовиками так званих «ДНР» і «ЛНР» вибудовують на окупованих...
24 Травня 2022
12 квітня
Ракета агресора зруйнувала старий млин у Синельниківському районі
https://www.facebook.com/MNSDNE/posts/297869455858797
Підсумок дня*:
Пошкоджених об’єктів – 1
13 квітня
Подій не зафіксовано.
14 квітня
20:40. В Синельниківському районі на межі із Запорізькою та Донецькою областями ракета влучила біля нежитлового приміщення. Будівля частково зруйнована. https://www.facebook.com/nbankr/posts/5322013991162763
Підсумок дня*:
Пошкоджених об’єктів – 1
15 квітня
21:30. Зафіксовано обстріл околиць Криворізького району на межі з Херсонщиною. https://www.facebook.com/nbankr/posts/5324769360887226
ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.
Подія, про яку ви можете розповісти:
Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.
* Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Російська армія разом із підконтрольними їй бойовиками так званих «ДНР» і «ЛНР» вибудовують на окупованих...
24 Травня 2022
07 травня-16 травня 2022 року Підсумок дня:* Вбитих цивільних – 0 Поранених цивільних – 0...
24 Травня 2022
Інтерв’ю підготував Тарас Війчук. Джерело сайт ХПГ – Мені 42 роки, проживаю в місті Харків, працюю...
23 Травня 2022
21 травня 2022 року 8:00. Російські військові відкривали вогонь з артилерії з території РФ. Стріляли...
23 Травня 2022