Казус беллі чи вбивство з необережності: до чого схиляється слідство через сім років після сбиття МН 17? Онлайн - обговорення - Українська Гельсінська спілка з прав людини
Повернутись назад

Казус беллі чи вбивство з необережності: до чого схиляється слідство через сім років після сбиття МН 17? Онлайн – обговорення

Анонс

Напередодні трагічної річниці збиття боїнгу МН17 Українська Гельсінська спілка з прав людини та Медійна ініціатива за права людини запрошують експертів та експерток до обговорення ходу розслідування однієї з найбільших трагедій збройного конфлікту в Україні.

  • Чим відрізняється судовий процес в Нідерландах від процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом, що тривають в Україні?
  • Яку роль відіграють українські слідчі та прокурори в Об’єднаній слідчій групі?
  • Чи розслідує Україна катастрофу на національному рівні?
  • Як справа Без’язикова, обмін Цемаха та суд над Дубінським стосуються слухань в Нідерландах?
  • І чи буде доведено відповідальність Росії за загибель 298 цивільних осіб?
Про все це з нами говоритимуть:
Татяна Козак, журналістка, судова оглядачка видання Ґрати;
Анна Микитенко, менеджерка проєкту GRC «Міжнародне право і визначення участі Росії в Криму і на Донбасі»;
 — Віталій Титич, керуючий партнер АО “Віталій Титич і партнери”, адвокат Івана Без’язикова.
Модерують Тетяна Катриченко та Ольга Решетилова, Медійна ініціатива за права людини.
Коли: 15 липня о 12:00.
Де: у Фейсбук на сторінках Української Гельсінської спілки з прав людини та Медійної ініціативи за права людини.
Захід втілюється за підтримки програми USAID “Права людини в дії”, що виконується УГСПЛ.
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.