Публікація

Григоропольські в’язні повернулися на Україну

Як стало відомо Українській Гельсінській спілці з прав людини з надійних джерел, українці, яких міліціонери Фрунзінського району Одеської області викрали і вивезли до Придністров’я, нарешті повернулися додому. Наразі Ігор Коваль, Роман Готко та Юрій Бондаренко сповнені рішучості зробити все можливе, аби винних у їх викраденні осіб притягнули до відповідальності.

Нагадаємо, що влітку цього року трьох мешканців села Самійлівка Фрунзівського району Одеської області міліціонери місцевого райвідділу міліції без паспортів, нелегально перевели через кордон України з Придністровським регіоном Республіки Молдови, де чоловіків арештували.  Як виявилось, українці невинні у злочині, в якому їх підозрювали міліціонери.

В СІЗО  Григоріополя чоловіки провели майже рік. За цей час їм довелося зазнати катувань та нелюдського поводження.

Щодо винних у викраденні міліціонерів, на них заведена кримінальна справа, яка знаходиться під контролем у Генеральної прокуратури України.

УГСПЛ інформуватиме вас про подальший перебіг подій.

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: