Публікація

Громадські організації представили в парламенті аналітику

УГСПЛ долучилась до «Інформаційного ярмарку – 2016» у Верховній Раді

17 та 18 травня у Верховній Раді України відбувається «Інформаційний ярмарок – 2016». Презентація-виставка демонструє ресурси організацій громадянського суспільства, які співпрацюють з парламентом.

Всього у заході взяли участь 39 неурядових громадських організацій, міжнародних донорських організацій та аналітичних центрів. Результати їхніх досліджень свідчать про ефективність співробітництва з народними депутатами задля покращень у законодавчій галузі.

DSC_7363

Українська Гельсінська спілка з прав людини представила 11 аналітичних публікацій, серед яких огляд «Крим без правил», дослідження прав дитини в умовах збройного конфлікту на Сході України «Дитинство під прицілом»,  доповідь правозахисних організацій «Права людини – 2015» та інші.

Подію організовано Програмою Агентства США з міжнародного розвитку USAID  «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво». Виставка відбувається в стінах парламенту вже у восьме, починаючи з 1998-го року.

DSC_7398

DSC_7381

DSC_7421

DSC_7393


Дану роботу підтримано Програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.  

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: