Публікація

Хмельничанка змогла оформити право на спадщину завдяки юристам УГСПЛ

Пенсіонерка має інвалідність 3-ої групи, тому не могла сплатити судовий збір.

До громадської приймальні УГСПЛ, що діє на базі Хмельницької обласної громадської організації “Подільська правова ліга”, звернулась пенсіонерка. Жінка має інвалідність 3-ої групи. Попередньо вона зверталася до нотаріуса щодо оформлення спадщини. Але нотаріус не зміг видати свідоцтво про право на спадщину, бо ще за життя спадкодавця майно не було зареєстровано.

FMHnEr1Rxzw[1]

Зрештою, пані Галина (ім’я змінено) звернулась до приймальні. Коштів, які отримує пенсіонерка, ледь вистачає на життя і лікування. Щоб сплатити судовий збір пані Галині довелося б економити на найнеобхідніших речах.

Юристка Анастасія Площинська підготувала позовну заяву про визнання права власності в порядку спадкування, а також заяву про звільнення від сплати судового збору. В результаті Хмельницький міськрайонний суд звільнив пані Галину від сплати судового збору та виніс рішення на користь позивача. Сьогодні жінка спить спокійно – вона справжній власник і тепер ніхто не буде оспорювати її право власності на житло.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

В Краматорську відбулося обговорення Рекомендацій УГСПЛ з поліпшення доступу мешканців громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та ВПО до соціальних допомог та послуг

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру відбулася презентація аналітичного огляду УГСПЛ...

03 Грудня 2019

Презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру (вул. Марата, 1, 1-й поверх)...

27 Листопада 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: