Публікація

Харківська правозахисна група проводить 6-7 жовтня міжнародний семінар „Нові аспекті права на приватність та удосконалення українського законодавства”

За підтримки Ради Європи Харківська правозахисна група 6-7 жовтня проводить у м. Києві міжнародний просвітницький семінар «Нові аспекті права на приватність та удосконалення українського законодавства»…

За підтримки Ради Європи Харківська правозахисна група 6-7 жовтня проводить у м. Києві міжнародний просвітницький семінар «Нові аспекті права на приватність та удосконалення українського законодавства», в якому візьме участь експерт Ради Європи, юрист Європейського суду з прав людини Довидас Віткаускас з доповіддю «Право на повагу до приватного життя в контексті статті 8 Європейської конвенції захисту прав людини та основних свобод». Також участь у семінарі візьмуть експерти з Росії, представники законодавчої, виконавчої та судової влади України, представники провідних юридичних установ, журналісти, представники українських неурядових організацій.

Семінар буде проведено у залі засідань Будинку профспілок (майдан Незалежності 2, 2-й поверх, вхід із боку площі Незалежності, 2-й поверх) з 10.00 до 17.00 (початок реєстрації 6 жовтня о 9.00).

Семінар здійснюється в рамках програми взаємодії Ради Європи з Україною в ділянці правозахисту (Директорат із прав людини Ради Європи).

Робочі мови семінару – українська, російська.

Питання для обговорення:

1. Що таке право на приватність?

2. Інформаційна приватність. Захист персональних даних.

3. Ідентифікаційні номери та ідентифікаційні картки. Реєстрація фізичних осіб та право на приватність. Аналіз зареєстрованих у верховній раді України законопроектів.

4. Приватність телекомунікацій. Законопроект СБУ „Про моніторинг телекомунікацій”.

5. Правові засади контролю інформації у мережах даних.

6. Загрози приватності в Інтернет.

7. Конфіденційність медичних даних про особу.

8. Big Brother Award у Великій Британії, США, Нідерландах, Австрії, Франції…

9. Заснування Big Brother Award в Україні.

10. Право на приватність у рішеннях Європейського суду з прав людини.

11. Європейська конвенція про кіберзлочинність, Директиви ЄС і документи Ради Європи про захист персональних даних, Декларація про свободу вираження поглядів в Інтернет та інші матеріали міждержавних інституцій та їх застосування в Україні.

Запрошуємо усіх бажаючих узяти участь у семінарі. Просимо надіслати назву доповіді на семінарі (тривалість виступів – не більше 15 хвилин) не пізніше 2 жовтня за електронною адресою zakharov@khpg.org, вказавши, чи буде потрібний мультимедійний проектор для Вашої презентації. За умови своєчасного надіслання тексту Вашої доповіді нами буде підготовлено їхні копії для учасників семінару.

Просимо заздалегідь повідомити про ваше бажання взяти участь у семінарі за тією ж електронною адресою або за телефонами (0572) 436 455, (0572) 143 558 до 24 вересня.

Кожен учасник семінару отримує інформаційні матеріали із зазначеної теми.

Євген Захаров,

співголова Харківської правозахисної групи, редактор-упорядник бюлетеня «Свобода висловлювань і приватність»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Правозахисниця та екоактивістка Ольга Мелень-Забрамна: «Cаме зв’язок прав людини і довкілля є важливим»

Інтерв’ю з авторської серії гендерної експертки Тамари Марценюк «Правозахисниці, які змінюють Україну». Учасницею чергової бесіди стала екоактивістка...

05 Серпня 2019

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: