Публікація

Європейський суд: українські міліціонери незаконно забрали кров у підозрюваного

Україну визнали винною в порушенні права на справедливий суд та права на приватність. Цього разу жертвою українського правосуддя став Юрій Волков, якого звинувачували у вбивстві.

Аби довести причетність підозрюваного до вчинення злочину, євпаторійські правоохоронці з порушенням всіх норм та стандартів взяли у нього зразок крові з вени. При чому відбір крові робив не медичний працівник, а звичайний слідчий.

Європейський суд з прав людини визнав порушення права на приватність та відсутність належного реагування на цей факт національних судів та суддів.

Також в рішенні міжнародного суду зазначається, що правоохоронцями було порушене право пана Волкова не свідчити проти себе та право на доступ до адвоката.

За бездіяльність вітчизняних служителів Феміди у випадку порушень прав людини українським платникам податків доведеться сплатити понад 6 тисяч євро.

Юрія Волкова в Європейському суді з прав людини представляв Михайло Тарахкало, директор зі стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: