Публікація

Енвер Джуліман презентував у Києві книгу «Примирення: вказівники вздовж шляху»

Презентація відбулась 22 червня 2018 року. Її організували Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини» та Норвезький Гельсінський комітет

Енвер Джуліман – керівник департаменту з питань освіти в галузі прав людини та миру Норвезького Гельсінського комітету. Він має досвід роботи в галузях освіти, миробудівництва та прав людини у Норвегії, Україні, Білорусі, Російській Федерації, Північному та Південному Кавказі, та на Західних Балканах. Він є одним із засновників Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та активно сприяє її розвитку. У 1993 році він приїхав до Норвегії як біженець з Боснії та Герцеговини, де був свідком та жертвою кровопролитної війни.

Його книга «Примирення: вказівники вздовж шляху» розповідає про те, як ставитися до історії і як її інтерпретувати. Головне її питання – яку позицію зайняти щодо ближніх: і до сусіда за дверима поруч, і до того, що живе на іншій стороні дороги. Книга містить важливе нагадування про відповідальність, яку повинні розділяти усі. Джуліман звертається до таких «зберігачів» миру в суспільстві, як політики, релігійні лідери, художники, журналісти, ветерани війни, правозахисники, вчені і вчителі, нагадуючи їм про відповідальність у сфері примирення.

Енвер Джуліман

У Києві правозахисник розповів про власний досвід та соціальні процеси під час війни у Боснії і Герцеговині та інших регіонах, а також про те, яким чином у цих процесах відбувалось пост-конфліктне врегулювання, зокрема перехідне правосуддя.

Наприкінці презентації виникла активна дискусія зі слухачами, які цікавились думками Енвера Джулімана як щодо конфліктів на Балканах, так і щодо збройного конфлікту на сході України, окупації окремих регіонів Донбасу та кримського півострова. Усі бажаючи могли придбати книгу «Примирення: вказівники вздовж шляху» українською мовою безкоштовно.

Енвер Джуліман розповідає про своє бачення конфлікту в Україні та порівнює Путіна зі Слободаном Мілошевичем

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Чат-бот в месенджері телеграм @CrimeaIsUabot зв’язує Україну з Кримом та безкоштовно допомагає кримчанам отримати українські паспорти, свідоцтва про народження/смерть та інші документи

Одна з величезних проблем сучасного суспільства – безкінечний обсяг суперечливої інформації, в якому все важче...

11 Листопада 2020

Круглий стіл на тему: «Механізми правосуддя перехідного періоду та освітні практики як інструменти постконфліктного регулювання в Україні» (онлайн)

Запрошуємо на круглий стіл на тему: «Механізми правосуддя перехідного періоду та освітні практики як інструменти ...

10 Листопада 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: