Публікація

Екстрадицію Зелімхана Белхароєва до Росії призупинено

Генеральна прокуратура України видала наказ про призупинення екстрадиції Белхароєва до Росії згідно заборони Європейського суду з прав людини.

Керівник Адвокаційного Центру Української Гельсінської спілки з прав людини Борис Захаров повідомив, що про наказ Генпрокуратури стало відомо вчора, 15 листопада. Нагадаємо, що Європейський суд з прав людини заборонив видавати людей до іншої країни згідно рішення про термінові заходи відповідно до правила 39 Регламенту суду.

zapysaty
Зі сторінки Бориса Захарова у Фейсбуку

Минулого тижня УГСПЛ звернулась до Уряду і ГПУ, закликаючи задіяти усі необхідні механізми для недопущення ганебного нехтування рішення Європейського суду і терміново вжити заходів для зупинення екстрадиції Зелімхана Белхароєва. Заяву Спілки підписала низка правозахисників, громадських діячів та небайдужих громадян.

 

36037_a4f5yiymdika_w_300
Зелімхан Белхароєв

Спілка не має на меті висловитися щодо суті обвинувачень проти російського спортсмена, що стосуються його «участі у терористичній організації». Можна лише зауважити, що подібні звинувачення використовуються Російською Федерацією для політичного переслідування багатьох наших громадян у Криму.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: