Публікація

Експерт УГСПЛ розповів на Міжнародній конференції про те, як ВПО реалізувати право на пенсію

15 листопада у Києві відбулась міжнародна конференція «Виплата пенсій внутрішньо переміщеним особам в Україні: як реалізувати конституційне право на пенсію?»

Захід було присвячено проблемі соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, а саме – обмежень на здійснення конституційного права на пенсії, а також можливим механізмам вирішення цієї проблеми.

Наталя Козаренко, координатор Мережі громадських приймалень УГСПЛ, та Євген Чекарьов

Українську Гельсінську спілку з прав людини під час панельної дискусії представ юрист Центру стратегічних справ УГСПЛ Євген Чекарьов. Він розповів про юридичні інструменти для забезпечення конституційного права внутрішніх переселенців на пенсію. Зокрема він розповів про виграну Спілкою судову справу, та відповідно – скасування положень нормативного акту КМУ, котрий зобов’язує ВПО проходити перевірки.

Виступ експерта відбувся в контексті активностей Програми «Права людини в дії», яка реалізується УГСПЛ

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: