Публікація

Екперти УГСПЛ взяли участь в міжнародній конференції щодо асоціації з ЄС

Правозахисники висвітлили питання правосуддя перехідного періоду.

9-го червня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася міжнародна науково-практична  конференція «Асоціація з Європейським Союзом: зарубіжний досвід для  України». Захід було проведено за підтримки програми USAID «Права людини в дії».

Подія зібрала близько сотні викладачів, дослідників, аспірантів та студентів, які спеціалізуються на питаннях дотримання прав людини, міжнародного права та розвитку правових механізмів врегулювання збройного конфлікту на сході України.

IMG_3237

У конференції також взяли участь експерти Української Гельсінської спілки з прав людини. Валентина Потапова та Олег Мартиненко висвітлили питання захисту прав людини в умовах збройного конфлікту з позицій імплементації транзитивного правосуддя. Також правозахисники наголосили на важливості подальшої взаємодії Університету з центральним офісом УГСПЛ у сфері практичного стажування студентів та викладачів, успішно апробованого протягом поточного року.

Даний захід організовано завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту USAID «Права людини в дії», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.  

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAIDhttp://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Вікторія Назарук (НУ «Острозька академія»): «Журналістика дозволяє нам не тільки проговорити певні суспільні проблеми, а й знайти способи їх вирішення»

Ми продовжуємо серію інтерв’ю із журналістами про складність соціальної тематики для ЗМІ та протидію дискримінації...

10 Серпня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: