Публікація

Екперти УГСПЛ взяли участь в міжнародній конференції щодо асоціації з ЄС

Правозахисники висвітлили питання правосуддя перехідного періоду.

9-го червня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася міжнародна науково-практична  конференція «Асоціація з Європейським Союзом: зарубіжний досвід для  України». Захід було проведено за підтримки програми USAID «Права людини в дії».

Подія зібрала близько сотні викладачів, дослідників, аспірантів та студентів, які спеціалізуються на питаннях дотримання прав людини, міжнародного права та розвитку правових механізмів врегулювання збройного конфлікту на сході України.

IMG_3237

У конференції також взяли участь експерти Української Гельсінської спілки з прав людини. Валентина Потапова та Олег Мартиненко висвітлили питання захисту прав людини в умовах збройного конфлікту з позицій імплементації транзитивного правосуддя. Також правозахисники наголосили на важливості подальшої взаємодії Університету з центральним офісом УГСПЛ у сфері практичного стажування студентів та викладачів, успішно апробованого протягом поточного року.

Даний захід організовано завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту USAID «Права людини в дії», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.  

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAIDhttp://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Андрій Кравчук (ГО «Наш світ»): «Досвід країн з подібною до України суспільно-політичною ситуацією показує, що суспільство готове не тільки до дискусії, але й до запровадження РЦП»

Чергове інтерв’ю від УГСПЛ з обговорення проблематики законодавчого прийняття Реєстрації Цивільного Партнерства (РЦП) в Україні....

27 Листопада 2020

За запитом адвоката УГСПЛ проведено моніторинг дотримання прав хворих з опіоїдною залежністю, які є учасниками програми ЗПТ, у Миколаївській області

Робота адвоката громадської приймальні УГСПЛ в місті Миколаєві Ігора Скалька по захисту наркозалежного клієнта призвела...

25 Листопада 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: