Дискусія на тему "Мілітаризація освітнього поля ОРДЛО і Криму: що має робити Україна? " - Українська Гельсінська спілка з прав людини
Повернутись назад

Дискусія на тему “Мілітаризація освітнього поля ОРДЛО і Криму: що має робити Україна? “

Анонс
Запрошуємо на обговорення теми “Мілітаризація освітнього поля ОРДЛО і Криму: що має робити Україна?”. Протягом 7 років на тимчасово окупованих територіях у формальній та неформальній освітах відбувається мілітаризація дітей та молоді, що є порушення міжнародних конвенцій.
Під час заходу обговоримо такі питання:
  • До яких наслідків може призвести пропаганда та формування «культу війни» у свідомості дітей та молоді на окупованих територіях?
  • Які способи протидії може запропонувати Україна та міжнародна спільнота?
Під час сесії правозахисники презентують результати інформаційно-аналітичного дослідження «Освітнє поле на тимчасово окупованих територіях України (2014-2019 рр.)» (ознайомитися самостійно можна ТУТ).
Спікерки:
—Валентина Потапова — керівниця освітнього напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини;
—Олександра Дворецька — співзасновниця Восток SOS;
—Віолета Артемчук — головна координаторка ГО «Донбас СОС»;
Інна Мєлконова — керівниця освітнього центру «Донбас-Україна» Східноукраїнського національного університету ім. Даля.
Де: м. Сєвєродонецьк (в парку поруч з площею Перемоги), в рамках традиційного інтелектуального фестивалю сходу України Фестиваль думок 2021, локація 2.
Коли: 4 вересня, з 15 год. до 16 год. 30 хв.
Якщо ви мешкаєте на Луганщині, тоді мерщій заповнюйте анкету. А організатори фестивалю покриють ваші витрати на проїзд.
Що для цього потрібно?
Заповнити АНКЕТУ.
Фестиваль організований Восток SOS та естонською організацією MTÜ Mondo за фінансової підтримки Програми США “Development Cooperation Partnership” (DCP), фонду співробітництва у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Естонії та Посольства Естонської Республіки в Україні. Участь УГСПЛ в заході здійснюється в рамах програми USAID Ukraine «Права людини в дії».