Публікація

Двадцять засуджених Бердичівської виправної колонії № 70 Житомирської області оголосили голодування

21 жовтня 2014 року двадцять засуджених Бердичівської виправної колонії № 70 Житомирської області оголосили голодування і почепили на голову білі стрічки. Таким чином в’язні намагаються привернути увагу люстраційного комітету та громадськості.

Протягом багатьох років адміністрація Бердичівської ВК 70 систематично порушували права людини: катування та побиття засуджених, фабрикація порушень, поміщення в карцер з надуманих причин тощо. Повністю ігнорувалося право на оскарження засудженими умов утримання прокуратурою міста Бердичева та Житомирської обл. В’язні вимагають зустрічі з представником Генпрокуратури.

До сьогодні, адміністрація колонії абсолютно безкарно зберігає свої посади, а значить має повну можливістю здійснювати тиск на засуджених, які раніше піддавалися тортурам у даному закладі! Протести засуджених у вигляді голодувань не фіксуються, а голодуючих кидають до карцеру як порушників. Засуджені з-за грат передають звернення до Президента України Петра Порошенка:

«Ми звертаємося до Президента України! Петро Олексійович! Зверніть увагу на проблеми Пенітенціарної служби України з питань виконання покарань в області порушень прав людини в місцях позбавлення волі і, в тому числі, у Бердичівській ВК №70».

Заява про голодування засуджених була ними написана і передана адміністрації колонії проте адміністрація відмовляється приймати заяву. Акція носить абсолютно мирний і добровільний характер. Число голодуючих може зрости.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Заявление участников CivilM+ в связи с опасной напряженностью между Украиной и Россией, вызванной событиями вблизи Керченского пролива 25 ноября 2018 г.

События 25 ноября 2018, когда российские военные корабли вблизи Керченского пролива подвергли обстрелу три украинских...

11 Грудня 2018

Національна правозахисна НеКонференція 2018: висновки та рекомендації майстерні «Чому досі не зупинена епідемія ВІЛ-СНІДу? Все про дискримінацію ЛЖВ»

9  грудня 2018 року у рамках Національної правозахисної НеКонференції 2018 відбулася тематична майстерня на тему...

10 Грудня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: