Публікація

Двадцять засуджених Бердичівської виправної колонії № 70 Житомирської області оголосили голодування

21 жовтня 2014 року двадцять засуджених Бердичівської виправної колонії № 70 Житомирської області оголосили голодування і почепили на голову білі стрічки. Таким чином в’язні намагаються привернути увагу люстраційного комітету та громадськості.

Протягом багатьох років адміністрація Бердичівської ВК 70 систематично порушували права людини: катування та побиття засуджених, фабрикація порушень, поміщення в карцер з надуманих причин тощо. Повністю ігнорувалося право на оскарження засудженими умов утримання прокуратурою міста Бердичева та Житомирської обл. В’язні вимагають зустрічі з представником Генпрокуратури.

До сьогодні, адміністрація колонії абсолютно безкарно зберігає свої посади, а значить має повну можливістю здійснювати тиск на засуджених, які раніше піддавалися тортурам у даному закладі! Протести засуджених у вигляді голодувань не фіксуються, а голодуючих кидають до карцеру як порушників. Засуджені з-за грат передають звернення до Президента України Петра Порошенка:

«Ми звертаємося до Президента України! Петро Олексійович! Зверніть увагу на проблеми Пенітенціарної служби України з питань виконання покарань в області порушень прав людини в місцях позбавлення волі і, в тому числі, у Бердичівській ВК №70».

Заява про голодування засуджених була ними написана і передана адміністрації колонії проте адміністрація відмовляється приймати заяву. Акція носить абсолютно мирний і добровільний характер. Число голодуючих може зрости.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: