Публікація

«Думайдан: збереження зелених зон у містах та селищах. Пропозиції» на Docudays UA триває!

Триває серія зустрічей «Думайдан: збереження зелених зон у містах та селищах. Пропозиції», на якій юристи та екологічні експерти, представляють власне бачення змін до законодавства, а також концепцію державного дерегулювання в екологічній сфері.

Dumaidan_FB

На зустрічах також будуть представлені фотографії екологічних активістів та журналістів з фотовиставки «Думайдан-2016: фотомиті».

Серія зустрічей «Думайдан: збереження зелених зон у містах та селищах. Пропозиції» в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA відбудеться в Києві з 25 по 30 березня 2017 року в Домі Кіно за адресою: вул. Саксаганського, 6.

Теми майбутніх зустрічей:

  1. Чи потрібні нам зміни до структури екологічних державних органів? 27 березня з 16.00 до 16.45 (Біла Зала)
  2. Чи потрібні нам зміни до порядку делегування в сфері довкілля недержавними організаціями: утримання, охорона тощо? 28 березня з 10.00 до 10.45 (Зелена Зала)
  3. Чи потрібні нам зміни до роботи екологічних інспекцій? 29 березня з 10.00 до 10.45 (Зелена Зала)
  4. Чи потрібні нам зміни до державного бюджету в екологічних питаннях? 30 березня з 10.00 до 10.40 (Зелена Зала)
  5. Підсумки шести зустрічей. 30 березня з 10.55 до 11.40. (Зелена Зала)

Усі зустрічі пройдуть за чашкою чаю!

Організатори проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах»: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина”, Громадська організація Центр правових та політичних досліджень “СІМ”, Екологічно-гуманітарного об’єднання “Зелений Світ”, Громадська організація “Зелений Фронт”. Проект реалізується за підтримки Посольства Швеції в Україні та Міністерства міжнародних справ Канади.

Даний захід організовано в рамках проекту з інституційної розбудови УГСПЛ за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, а також за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Контактна особа: Олена Сапожнікова, тел.: 063 8566022.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Юристка і дослідниця Катерина Шуневич: “Важливо, аби законодавчі норми із забезпечення рівності ефективно застосовувалися”

До Вашої уваги Інтерв’ю з авторської серії гендерної експертки Тамари Марценюк «Правозахисниці, які змінюють Україну». Учасницею чергової...

16 Жовтня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: