Публікація

“Думайдан-2017” нагородить переможців конкурсу есеїв

18 липня 2017 року з 13.00 до 16.00 в офісі Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини за адресою: вул. Інститутська, 21/8 співорганізатори «Думайдану-2017» нагородять переможців Всеукраїнського учнівського та студентського конкурсу есеїв «Шляхи порозуміння». Конкурс проти дискримінації та мови ненависті проходив у рамках річного проекту «Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння».

Перелік переможців:

Школярі:

1 місце – Катерина Оніщук, м. Миколаїв;

2 місце – Никита Курсін, м. Харків;

3 місце – Олена Оліфер, м. Миколаїв, та Марія Рільке, місто Славута Хмельницької області.

Студенти:

1 місце – Марія Тищенко, село Олефірівка Миргородського району Полтавської області;

2 місце – Наталія Патерук, м. Київ;

3 місце – Тетяна Гайдим, с. Карпилівка Сарненського району Рівненської області.

web_ugspl_roman_

Цьогорічний проект “Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння” присвячений темі пошуків шляхів порозуміння між людьми з різних етнічних груп та культурних традицій. Думайдан – експертний дискусійний проект на задану тему, який буде проходити в різних областях України протягом 2017 року. На заходах будуть відбуватися експертні й громадські обговорення на тему толерантності, подолання стереотипів і скорочення соціальної дистанції між людьми, які походять з різних етнічних груп.  В межах запланованих заходів Думайдан об‘днає навколо теми порозуміння усіх, хто бажає долучитися.

Організатори конкурсу есеїв: Громадська спілка “Українська Гельсінська спілка з прав людини”, Міжнародний фонд “Відродження”, Конгрес національних громад України, Міжнародна громадська організація “Інтернаціональний Союз”, Всеукраїнська спілка громадських організацій “Конгрес Ромен України”, МБФ Ромський жіночий фонд “Чіріклі”.

Захід відбудеться в рамках проекту Фонду Чарльза Мотта «Право на участь», що реалізується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також за сприяння Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Контактна особа: Олена Сапожнікова (ном. моб. тел.: 063 95 66 022, 099 309 07 39)

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Володимир Кондур (ГО “Правозахисний ромський Центр”): «Головне для мене, щоб вразливі групи відчували свою захищеність, і влада повинна ці обов’язки виконувати»

УГСПЛ продовжує серію інтерв’ю з правозахисниками України щодо проблематик, пов’язаних з захистом найбільш уразливих та...

13 Травня 2020

Правозахисниця Юлія Сачук: “Права людини стають цінністю, яка об’єднує країну, сприяючи її розвитку”

Інтерв’ю з авторської серії гендерної експертки Тамари Марценюк «Правозахисниці, які змінюють Україну». Учасницею чергової бесіди стала правозахисниця Юлія...

08 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: