Публікація

До уваги журналістів! 16-го лютого відбудеться прес-конференція мережі громадських приймалень УГСПЛ

Успішні історії від громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини. ПРЕС-АНОНС

16 лютого 2017 року об 11.00 годині в інформаційному агентстві «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція, присвячена результатам роботи мережі приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини.
На прикладі реальних історій з життя звичайних громадян, які звернулись по допомогу до юристів громадських приймалень УГСПЛ і відстояли свої права, правозахисники продемонструють, що успішне вирішення багатьох непростих ситуацій у царині захисту прав людини, можливе. За свої права потрібно
і варто боротися! Усі ці надихаючі історії та позитивні приклади з практики юристів мережі приймалень увійшли до збірки успішних історій, яку також буде презентовано під час прес-конференції.
Ознайомитись з виданням зможе кожен охочий.
Громадські приймальні УГСПЛ – унікальна мережа організацій, діяльність яких спрямована на допомогу людям у захисті їхніх прав та досягненні позитивних змін у сфері прав людини в країні.

Спікери прес-конференції:

Максим Щербатюк — програмний директор УГСПЛ;
Наталія Козаренко — координатор мережі громадських приймалень УГСПЛ;
Анна Ющенко — юрист громадської приймальні УГСПЛ;
Володимир Виноградов — юрист громадської приймальні УГСПЛ.
«Для мене, як координатора мережі приймалень УГСПЛ, важливо, щоб наша робота була ще більш злагодженою. Оскільки досвід одних приймалень стає досвідом для інших. І ми дійсно домоглися того, щоб документи, що надходять від приймалень УГСПЛ є для місцевих чиновників такою собі “червоною міткою”, сигналом підвищеної небезпеки для тих, хто порушив права людини», — зазначає Наталія Козаренко, координатор мережі громадських приймалень УГСПЛ.
Під час прес-конференції юристи та правозахисники нададуть додаткову інформацію, а також матеріали щодо діяльності мережі приймалень УГСПЛ, познайомлять з виданням — збіркою успішних історій та охарактеризують основні проблеми, з якими найчастіше звертаються до юристів громадяни.
Організатор: Українська Гельсінська спілка з прав людини.
Контактна особа: Тетяна Гончарук, e-mail: tetigoncharuk@gmail.com

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Складний, але продуктивний діалог: фахівці КМДА, Національної поліції та районних держадміністрацій обговорюють стихійні ромські поселення

16 вересня 2019 року розпочався перший день тренінгу “Взаємодія органів місцевого самоврядування та Національної поліції...

17 Вересня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: